Automatizácia

V oblasti automatizácie Vám ponúkame nasledovné riešenia

 

Inteligentné elektroinštalácie

logoiqhomePojem inteligentné elektroinštalácie sa za ostatné roky skloňuje čoraz častejšie. Ak plánujete stavať dom či budovu alebo rekonštruovať nehnuteľnosť, treba sa určite zamyslieť či nie je už čas na nové riešenia a technológie. Je nezmysel aby bola budova technicky zastaraná už pri svojom vzniku. Už zavedenie jednoduchých prvkov automatizácie Vám môže priniesť zvýšenie pohodlia a úsporu nákladov.

čítať ďalej...

 

Domáca automatizácia

logohomecontrol

Domáca automatizácia môže mať niekoľko úrovní. Základom sú jednoduché systémy ktoré môžu diaľkovo ovládať osvetlenie a spotrebiče, programovateľné zásuvky za nás zas vykonajú pravidelné činnosti. Náročnejší užívatelia môžu siahnuť po moduloch ovládaných cez mobilný telefón, ako sú rôzne GSM relé a GSM zásuvky.

čítať ďalej...

 

 

Priemyselná telemetria

logotelemetryTelemetriou rozumieme diaľkový zber a prenos údajov, prípadne aj ovládanie na diaľku. V praxi sa stretávame so situáciou kedy potrebujeme na diaľku merať nejaké veličiny a stavy. Najjednoduchšie je tieto údaje previesť na elektrický signál a preniesť cez nejaké dostupné prenosové cesty. Z pohľadu známych existujúcich technológií, je obdobou takýchto systémov napríklad domáca automatizácia alebo monitoring vozidiel.

čítať ďalej...

 

 

 

  atcom

dispecer logo

 

 

ALLNIS, s.r.o.
Tranovského 31
Bratislava 841 02
+421 903 97 11 67
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.