Bezpečnosť

V oblasti bezpečnosti Vám ponúkame nasledovné riešenia

 

Zabezpečovacie systémy

logoalarm1

EZS - elektronický zabezpečovací systém je jedným z dôležitých prvkov zabezpečenia objektu, priestoru alebo predmetu. Tieto systémy neslúžia prioritne na zabránenie nepovolaného vstupu alebo krádeže, ale včas a efektívne informujú o možnom riziku. Spolu s mechanickou ochranou tak zvyšujú celkovú bezpečnosť a chránia Váš majetok pred nežiaducimi faktormi bežného života.

čítať ďalej...

 

Kamerové systémy

logocctvKamerové systémy sú v súčasnosti dôležitou súčasťou bezpečnostného systému. Využívajú sa na efektívnejšie stráženie, monitorovanie a vyhodnocovanie udalostí v monitorovanom objekte. Video signál, aj zvukový výstup z jednotlivých kamier, je možné ďalej spracovať a vytvárať záznam. Kamerový systém chráni Vás, Vašu rodinu a Váš majetok, či už súkromný alebo firemný.

čítať ďalej...

 

Prístupové systémy

logoaccess

Prístupové systémy, tiež označované ako systémy kontroly vstupu, slúžia na riadenie prístupu a evidenciu osôb vstupujúcich do objektov podľa prístupových práv. Samotná identifikácia môže byť vykonaná pomocou kontaktných alebo bezkontaktných identifikačných prvoku, alebo tiež zadaním kódu na vstupnej klávesnici, alebo ich kombináciou. Identifikačným prvkom je najčastejšie elektronický čip.

čítať ďalej...

 

Monitoring vozidiel

logodispecer

Satelitné sledovanie vozidiel alebo aj GPS monitoring vozidiel, predstavuje jeden z nástrojov zefektívnenia riadenia vozového parku firmy. Pre dopravené spoločnosti sa tak otvára možnosť zvyšovania kvality služieb ponúkaných zákazníkom. Pridaná hodnota pre zákazníka, predstavuje aj nárast zisku spoločnosti.

čítať ďalej...

 

Evakuačný rozhlas

Požiarny evakuačný rozhlas by mal byť dôležitou súčasťou každej väčšej budovy, výrobných, prevádzkových aj obchodných priestorov firiem, nákupných centier, tovární a iných objektov. Je súčasťou protipožiarnych systémov a slúži na informovanie užívateľov a návštevníkov objektov o nutnosti opustiť objekt v prípade ohrozenia zdravia a života, ako aj ujmy na majetku.

čítať ďalej...

 

Požiarna signalizácia

Elektronická požiarna signalizácia je veľmi dôležitou súčasťou komplexnej ochrany majetku i ľudského zdravia. Systém EPS sleduje a vyhodnocuje možné riziká a príznaky požiaru v chránených objektoch. Za pomoci zvukovej a optickej signalizácie a aktivácii ďalších príslušných požiarno-bezpečnostných zariadení, vie včas varovať a predchádzať tak vzniku životu nebezpečných situáci.

čítať ďalej...

 

 

 

 

  atcom

dispecer logo

 

 

ALLNIS, s.r.o.
Tranovského 31
Bratislava 841 02
+421 903 97 11 67
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.