Komunikácia

V oblasti komunikácie Vám ponúkame nasledovné riešenia

 

Kabelážne systémy

logolanŠtruktúrovaný kabelážny systém je sieť metalických a optických káblov, rozvádzačov, zásuviek a iných pasívnych prvkov v hierarchickom usporiadaní. Je to základný prvok riešenia inteligentných budov. Jeho úlohou je vychádzať v ústrety všetkým telekomunikačným potrebám a rovnako požiadavkám zákazníka.

čítať ďalej...

 

Telekomunikačné systémy 

logotelekomTelekomunikačná technika zaznamenala v posledných rokoch takmer technickú revolúciu, hlavne v oblasti mobilnej komunikácie. Rovnako však aj klasická „káblová“ komunikácia napreduje vo vývoji a tým aj v ponúkaných službách. Zavádzanie širokopásmových služieb, integráciou telekomunikácií s obrazovými a televíznymi prenosmi, ale predovšetkým začlenenie rýchlych prenosov dát, vrátane sietí LAN, vytvára jedinečnú možnosť spojenia sa do jednotného komunikačného systému.

čítať ďalej...

 

Dorozumievacie systémy

logodoorcom

Dorozumievacie zariadenia vo všeobecnosti slúžia na komunikáciu medzi osobami v rámci objektu kde je takýto systém inštalovaný. Najčastejšie použitie je na komunikáciu medzi osobou ktorá do objektu chce vstúpiť (alebo hľadá nejakú osobu v objekte) a osobou, alebo osobami ktoré sa v objekte nachádzajú. Využitie nachádzajú samozrejme aj v iných prípadoch, no ich najčastejšie použitie je práve ako domové vrátniky a komunikátory (interkomy).

čítať ďalej...

 

 

 

 

  atcom

dispecer logo

 

 

ALLNIS, s.r.o.
Tranovského 31
Bratislava 841 02
+421 903 97 11 67
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.